Vlakem na Mělnické vinobraní 23. září 2006

Železniční společnost Tanvald vypraví v sobotu 23. září 2006 zvláštní vlak na Mělnické vinobraní. Soupravu zvláštního vlaku budou tvořit historické motorové vozy M240.021 a M240.057.

Jízdní řád zvláštního vlaku

Tanvald 8:50
Velké Hamry 8:56
Plavy 8:59
Jesenný 9:09
Železný Brod 9:17
Malá Skála 9:29
Turnov 9:50
Mnichovo Hradiště 10:07
Bakov nad Jizerou město 10:15
Mladá Boleslav hlavní nádraží 10:34
Katusice 10:57
Skalsko 11:06
Mšeno 11:26
Lhotka u Mělníka 12:07
Mělník                         příj. 12:23
Mělník 20:05
Všetaty 20:19
Mladá Boleslav hlavní nádraží 21:01
Bakov nad Jizerou město 21:17
Mnichovo Hradiště 21:26
Turnov 21:54
Malá Skála 22:04
Železný Brod 22:15
Jesenný 22:23
Plavy 22:33
Velké Hamry 22:35
Tanvald                       příj. 22:41

Dopravcem je společnost Viamont.

Jízdné

Tanvald - Mělník 100 Kč
Železný Brod - Mělník 80 Kč
Turnov - Mělník 60 Kč
Mladá Boleslav - Mělník 40 Kč

Děti a ZTP mají 50% slevu.
Cena zpáteční jízdenky je jeden a půl násobek uvedeného jízdného.
Jízdenky se prodávají ve vlaku.

Ke stažení

Plakát (PDF, 130 kB)